Cyber bake

Obećali smo i tu je.

Naš prvi tečaj za rad s kompjutorima za starije osobe počeo je u ponedjeljak 21. studenog. Obećali smo vam besplatni tečaj informatike za umirovljenike i vi ste strpljivo čekali još od proljetne akcije PENZIĆI ONLAJN. Ovaj tečaj možemo nazvati CYBER BAKE, jer su polaznici 100% - dame! :-)

 

Tečaj je pomogao Grad Zagreb financijski, a organizirala ga je naša udruga, "Zagrebački umirovljenici". Pomogla je i stranka BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO u čijim prostorijama u Hebrangovoj 5 se to događa. Tečaj je u potpunosti organiziran od strane članova udruge i namijenjen je članovima udruge. U trenutku dok ovo pišem, prvi nezgrapni koraci su manje-više savladani i naš perspektivni razred bez poteškoća kopira fotke sa mobitela u kompjutor. Glavne i najvažnije teme još nisu obrađene, tako da se u četvrtak i petak još može priključiti dvoje-troje zainteresiranih. 

View the embedded image gallery online at:
http://drustvo-zu.hr/item/98-cyber-bake#sigProId1a33cdf96a

Molim prijavite se ako želite komentarati