Izleti i razgledi

Organiziramo jednodnevne izlete za članove Društva Zagrebački umirovljenici, članove njihovih obitelji i ostale zainteresirane. Izleti su edukativni, interaktivni inovativnog sadržaja prilagođenog interesima treće životne dobi.

Nudimo prijevoz modernim autobusima i animacije tijekom putovanja uz motivirane turističke pratitelje. Cijena izleta ovisna je o broju putnika i dodatnim sadržajima (razne ulaznice, ručak i sl) a kreću se od 99,00 kn/osoba.

Razgledi grada Zagreba u pratnji turističkih vodiča

Razgledi su tematski prema interesima pojedine grupe. Po završetku razgleda nudimo degustaciju autohtonih jela i pića. Cijena je 30,00 kn/osoba.

Pripremljeni izleti

(prijave kod Gordane na broj 095 536 5852):

31. 5. ISTRA - 159 kn - "Istarskim putevima glagoljice"

ROČ - HUM - MOTOVUN - BERAM

U cijenu je uključeno: prijevoz, ulaznice u tiskaru u Roču, crkvicu Sv.Marije na škrilinah, prijevoz u Motovun iz podnožja motovunskog brijega, ostali razgledi, pratitelj tijekom putovanja