Izlet "ISTARSKIM PUTEVIMA GLAGOLJICE"

Posebna najava za pripremljeni izlet iz nekoliko razloga: Motovun bez penjanja uzbrdo, tema glagoljice - zapostavljenog bisera hrvatske povijesti i tradicije.

 

Izlet u Istru, s posjetom Roču, Humu, Motovunu i Beramu, organizira se sa temom "Istarskim putevima glagoljice. Osim što su ciljevi, tj. mjesta koja ćemo posjetiti, prekrasni istarski gradići kamo bismo pojedinačno trebali otići, ovom prilikom posjetit će se mjesta koja su bitna u glagoljaškoj povijesti Istre, pa tako i Hrvatske.

Posjet Motovunu obično je povezan s mukotrpnim penjanjem na brdo, što je ovom prilikom organizator riješio i prilagodio posebnim prijevozom, što će starijim osobama biti prilično važno.

Informacije i prijave kod Gordane na broj 095 536 5852

 

Molim prijavite se ako želite komentarati